Навчання
Онлайн-курс
/

Антропологія дитинства

Антропологія
Дитинство – це період активної соціалізації людини та виховання її як громадянина. Саме тому традиції виховання є потужним ресурсом формування людського капіталу будь-якої країни.

Цей курс про національні виховні звичаї та педагогічні технології, засновані на результатах соціально-антропологічних досліджень. Він охоплює виховні традиції Японії, Китаю, США, Франції, Ізраїля, Фінляндії, Швеції та України.
Початок 5 червня
7 відеолекцій, 2 семінари

Про курс

Антропологія дитинства – це окремий напрямок соціокультурних досліджень, основу якого заклали антропологи Броніслав Каспер Маліновський, Рут Бенедикт та Маргарет Мід. Вагомий внесок у пояснення специфіки дитячої субкультури та її звʼязок з особливостями національної культури, світогляду історичної епохи зробили американські дослідники Ллойд Демоз, Ніл Постман та французькі історичні антропологи Філіпп Арʼєс, Фернан Бродель, ізраїльські – Ніна Торрен, українські дослідниці – Ірина Ігнатенко, Ярослава Левчук, Оксана Бриняк.

Ви розгялнете дитинство як соціальний та філософський феномен, проаналізуєте його культуру за національним принципом у таких країнах як Японія, США, Франція, Ізраїль, Фінляндія, Україна.
В усі часи музика вважалася мистецтвом, що здатне впливати на людей і трансформувати стан їхньої свідомості. А майстри-музиканти — доісторичний шаман, міфологічний Орфей чи сучасні боги і богині сцени, такі як Мадонна, — мали силу керувати емоціями мас.
Як буде викладатися курс
Додаткові матеріали та комунікація


Комунікація зі слухачами курсу буде відбуватися у ТГ-групі. В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури, а також пройдете тест наприкінці курсу.
Доступ до курсу та сертифікат
Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат. Доступ до відеолекцій курсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року.
Курс складається з 7 відеолекцій для самостійного перегляду та 2 практичних семінарів з експерткою. Щосереди ми будемо додавати відеолекції до вашого особистого кабінету, які ви можете переглядати у зручний для вас час.

7 відеолекцій,
2 семінари

Для кого цей курс?

/
Для тих, хто практикує свідоме батьківство, критично й проактивно ставиться до формування корпоративної культури освітніх інституцій, зокрема обираючи навчальний заклад для себе чи своєї дитини




/


Для тих, хто прагне поглибити свої суспільствознавчі знання, розширити світоглядні горизонти, зрозуміти інші культури та ментальні особливості інших народів

/
Для культурологів, етнопсихологів, істориків, антропологів, а загалом – українських мам і тат

Програма курсу

Лекторка

Лариса Осадча

Кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри культурології та міжкультурних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв. Експертка Українського культурного фонду (сектор «культурна спадщина»)
Формат навчання
Не встигаєте на семінар – його запис теж буде додано до особистого кабінету
Переглядайте відеолекції, коли і де вам зручно. Доступ до лекцій курсу гарантовано протягом року
Мова викладання - українська
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них у месенджерах соцмереж та за телефоном: +38 (095) 493 04 04 або
+38 (096) 104 20 56
Це онлайн-курс у форматі відеолекцій для самостійного опанування та комунікацією з лекторкою на семінарських заняттях
5 000 грн
Ціна для Ранніх Пташок діє до 02.06.24
3 500 грн
Поширені питання

Вам можуть бути цікаві ці курси